Sınavlar Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaanasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tercihlerde Destek Bülteni

2 posters
YazarMesaj
Admin
Kurucu
Kurucu
Admin

Erkek Boğa At

Tercihlerde Destek Bülteni Empty
MesajKonu: Tercihlerde Destek Bülteni   Tercihlerde Destek Bülteni Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2012 10:03 am

Tercihleriniz İle İlgili Bütün Soru Ve Sorunlarınıza Cevap Bulabilmek İçin Öncelikle Foruma Üye Olmanız Gerekmektedir. Üyelik İşlemini Tamamladıktan Sonra Bu Konu Başlığından Tüm Sorularınızı Sorabilirsiniz..
http://www.sinavzamani.net
soner63
Üye
Üye
soner63

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Tercihlerde Destek Bülteni   Tercihlerde Destek Bülteni Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2012 9:18 am

ben ticaret meslek lisesi mezunuyum ygs 5 puanım okul puanı ekli 301 tıbbı dökm. ve sekreterlik gelirmi bana bide tercih kılavuzunda ist sag mslk y.o.k. sosyal hizmetler bölümü 4 yıllık 250 bişeylerdi tercih etsem gelirmi
Admin
Kurucu
Kurucu
Admin

Erkek Boğa At

MesajKonu: Geri: Tercihlerde Destek Bülteni   Tercihlerde Destek Bülteni Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2012 12:21 am

soner63 demiş ki:
ben ticaret meslek lisesi mezunuyum ygs 5 puanım okul puanı ekli 301 tıbbı dökm. ve sekreterlik gelirmi bana bide tercih kılavuzunda ist sag mslk y.o.k. sosyal hizmetler bölümü 4 yıllık 250 bişeylerdi tercih etsem gelirmi

klavuzu incelediyseniz gelen yerler var. tercih edebilirsiniz. 250 puan olan bölümede 301 puan ile rahatlıkla yerleşebilirsiniz. sıralamalarıda kontrol etmeyi unutmayınız
http://www.sinavzamani.net

Tercihlerde Destek Bülteni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tercihlerde Şehirmi ? Üniversitemi ?
» Tercihlerde Püf Noktalar Nelerdir ?
» Mesleğe Yönelik Tercihlerde Verilecek Ek Puanlar
» Tercihlerde nelere dikkat edilmeli..İşte tercih rehberiniz